Проекти рішень четвертої сесії Теребовлянської районної ради сьомого скликання від 12.02.2016 року

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 43

м. Теребовля

 

Про звернення депутатів Теребовлянської

районної ради до Президента України та

Верховної Ради України щодо відкликання 

змін до Конституції України, що прийняті

у першому читанні в тому числі, що

стосуються  особливого статусу Донбасу

 

Враховуючи пропозиції депутатської фракції політичних партій «Громадянська позиція» та «Об’єднання «Самопоміч» в Теребовлянській районній раді

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Прийняти звернення депутатів Теребовлянської районної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо відкликання змін до Конституції України, котрі прийняті у першому читанні в тому числі, що стосуються особливого статусу Донбасу.

2. Текст вказаного звернення надіслати Президенту України, Верховній Раді України, сільським, селищним, міській раді Теребовлянського району, а також опублікувати в районній газеті «Воля» та інших засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян.

 

Голова районної ради                                                          І.М. Смільський

 

 

Президенту України

Верховній Раді України

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Теребовлянської районної ради, захищаючи інтереси України, закликаємо не допустити внесення змін до Конституції України в їх нинішній редакції.

Місцеві ради є безумовними прихильниками децентралізації, яка останнім часом декларується одним з пріоритетів державної політики в Україні. Децентралізація – це не тільки випробуваний часом та європейським досвідом шлях оптимізації публічного адміністрування, але й посилення впливу громадян на реалізацію своїх свобод.

Після революції Гідності в Україні було проведено бюджетну децентралізацію, що дозволило суттєво збільшити доходи місцевих бюджетів; поступово відновлюються та розширюються права місцевого самоврядування; проводиться політика на укрупнення та формування спроможних громад.

Разом з тим, відверте занепокоєння викликають механізми, закладені у проекті змін до Конституції (прийняті у першому читанні), які спотворюють ідею децентралізації і розпочинають зворотний відлік всім позитивним процесам, які здійснювались за останній час.

Зокрема, повноваження префекта зупиняти дію актів органів місцевого самоврядування створюють, по-перше, суттєві корупційні ризики, по-друге, роблять органи місцевого самоврядування повністю підконтрольними префектам. Адже запропонований механізм зупинки актів призведе до того, що органи місцевого самоврядування будуть змушені де-факто погоджувати всі свої акти з префектами.

Ще більше застережень викликає право Президента зупиняти «повноваження голови громади, складу ради громади, районної, обласної ради», яке може застосовуватися на невизначений строк і необмежену кількість разів. Якщо таке право потрібне Президенту для боротьби із сепаратизмом, то навіщо тоді уся правоохоронна система? По факту ж ця норма призведе для прямої залежності органів місцевого самоврядування від президентської вертикалі. Також її можна розцінювати як заочне звинувачення органів місцевого самоврядування у сепаратизмі.

Ми є громадянами України, ми працюємо на користь громад та нашої країни, і тому категорично не підтримуємо ставлення до місцевих рад як до потенційних сепаратистів. В той же час для справжніх сепаратистів пунктом 18 Перехідних положень змін до Конституції запроваджуються «особливості здійснення самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської області», які наразі є окупованими і підконтрольні ворогу.

Внесення змін до Конституції України в частині “особливого здійснення місцевого самоврядування” на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, призведе до легалізації влади терористичних угруповань, а не до відновлення українського суверенітету на окупованій частині Донбасу.

Наслідками таких безвідповідальних дій стане дезінтеграція Української держави, підрив її єдності та незалежності, а також поява новітньої колонії Росії на сході України. Поряд з цим відбудеться повна амністія сепаратистів, російська мова набуде статусу державної,відбудеться укладення регіонами з особливим статусом прямих угод з регіонами Російської Федерації.

Лише недалекоглядні  політики можуть вважати, що ухвалення змін до Конституції, в частині особливого статусу Донбасу, принесе очікуваний мир. Такі зміни лише можуть відповідати планам Кремля щодо повної руйнації державності України.

Не витримує також жодної критики твердження окремих впливових українських політиків, що надання особливого статусу окупованим російськими найманцями територіям проводиться у відповідності з реформою децентралізації. Навпаки, такі заяви повністю суперечать Конституції України, адже Основний закон нашої держави визначає Україну як унітарну державу. І якщо ми визнаємо, що єдиним джерелом влади в Україні є народ, то і зміни до Конституції мають ухвалюватися лише всенародно, за участю громадян України, на загальнонаціональному референдумі.

Також велике занепокоєння викликає інститут «тимчасового державного уповноваженого», який у разі зупинення Президентом повноважень ради чи голови буде одноосібно керувати усіма виконавчими органами місцевого самоврядування. Ми бачимо велику небезпеку в такому одноосібному «правлінні» через відсутність відповідальності «тимчасового уповноваженого» перед громадою – навіть за 2-3 місяці цей управлінець матиме змогу завдати суттєвої шкоди інтересам громади.

Зважаючи на вищевикладене, ми депутати Теребовлянської районної ради зазначаємо, що внесення змін до Конституції України – є виключним правом українського народу. У зв’язку з чим звертаємося до Президента України та Верховної Ради України припинити запланований експеримент над органами місцевого самоврядування України та відкликати зміни до Конституції України, що прийняті у першому читанні.

Натомість закликаємо народних обранців у цей визначальний для нашої держави час в своїй роботі керуватися виключно національними інтересами власного народу, та провести реальну конституційну реформу з децентралізації влади, якою, по-перше, необхідно зберегти конституційну цілісність та унітарність Української держави, а по-друге, створити реальні можливості для спроможного місцевого самоврядування і усунути ризики зловживання контролем за місцевою владою.

 

Прийнято на четвертій сесії

                                                                                  Теребовлянської районної ради

                                                                           cьомого скликання 12 лютого 2016 року.

 

проект

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 44

м. Теребовля

 

Про звернення депутатів Теребовлянської

районної ради до Голови Верховної Ради

України та Прем’єр-Міністра України

щодо компенсації місцевим бюджетам

витрат  на пільговий проїзд окремих

категорій  громадян, санаторно-курортне

лікуваня  та послуги зв’язку

 

Враховуючи пропозиції депутатської фракції політичної партії «Об’єднання Самопоміч» в Теребовлянській районній раді

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Прийняти звернення депутатів Теребовлянської районної ради до  Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України щодо компенсації місцевим бюджетам витрат  на пільговий проїзд окремих категорій  громадян, санаторно-курортне лікування та послуги зв’язку (додається).

2. Текст вказаного звернення надіслати Голові  Верховної Ради України,  Прем’єр-Міністру України, сільським, селищним, міській раді Теребовлянського району, а також опублікувати в районній газеті «Воля» та інших засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Теребовлянської районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                          І.М. Смільський

    

 

 

 

Голові  Верховної Ради України

п. В. Гройсману

 

Прем’єр-Міністру України

п. А. Яценюку

 

Звернення

Держава на законодавчому рівні закріпила за певними категоріями населення право на безоплатний проїзд, в тому числі у міському транспорті. Щорічною гарантією виконання державою цього обов’язку перед громадянами була субвенція місцевим бюджетам з державного бюджету, за рахунок якої здійснювалась компенсація транспортним підприємствам витрат на перевезення пільговиків.

Незважаючи на те, що вказана субвенція покривала лише 50% реальних витрат перевізників та часто надходила несвоєчасно, місцевій владі вдавалось утримувати ситуацію і забезпечувати реалізацію права на пільговий проїзд усім категоріям громадян,

Проте, Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» взагалі не передбачив виділення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Таким чином, соціальна напруга все більше зростає.

Станом на сьогодні окремі приватні перевізники у салонах своїх автобусів вже розмістили оголошення про відмову возити деяких пільговиків. З метою хоча б часткового врегулювання ситуації і збереження пільгового проїзду, окремі місцеві ради вже заявили про готовність якусь частину компенсації надати з місцевого бюджету. Але таке вирішення питання не задовольняє підприємців-перевізників.

У ще гіршому становищі опинились підприємства міського електротранспорту комунальної форми власності. Адже доля пільговиків у загальній кількості пасажирів, що перевозяться міським електричним транспортом, є найбільшою і складає від 45 до 80 відсотків. Тому субвенція державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян  є основною складовою частиною доходу таких підприємств.

Тому зволікання з вирішенням цього питання призводить, щонайменше, до погіршення якості і безпеки послуг з перевезення, а надалі така ситуація може привести до безпідставного підвищення перевізниками тарифів на проїзд, тобто тягар виконання обов’язку держави може в черговий раз лягти на плечі звичайного громадянина.

Законом України «Про Державний бюджет на 2016 рік» не передбачено також виділення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на санаторно-курортне лікування окремих категорій громадян та надання пільг у послугах зв’язку.

Враховуючи викладене, ми депутати Теребовлянської районної ради просимо невідкладно вжити заходів реагування для доповнення статті видатків / субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, санаторно-курортне лікування та послуги зв’язку.

Прийнято на четвертій сесії

                                                                                  Теребовлянської районної ради

                                                                           cьомого скликання 12 лютого 2016 року.

 

 

 

проект

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12  лютого 2016 року № 45

м. Теребовля

 

Про затвердження звіту про виконання районного  бюджету

за 2015 рік

 

Розглянувши поданий Теребовлянською районною державною адміністрацією звіт про виконання районного  бюджету за 2015 рік, схвалений розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 лютого 2015 року             № 35-од, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської  районної  ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною четвертою статті 80 Бюджетного кодексу України,

Теребовлянська районна рада

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити звіт про виконання районного  бюджету за 2015 року:

                                               по загальному фонду:

- по доходах в сумі                                        277 306 244,00 грн.,

- по видатках в сумі                                      272 296 594,07 грн.;

                                             по спеціальному фонду:

- по доходах в сумі                                            2 713 630,32 грн.,

- по видатках в сумі                                         5 968 737,18 грн.

 

 

Голова районної ради                                                      І.М. Смільський                        

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 46

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Буданівською сільською радою

 

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Буданівською сільською радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                   І.М. Смільський       

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року   № 47

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Великоговилівською сільською радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Великоговилівською сільською радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 48

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Дружбівською селищною радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Дружбівською селищною радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 49

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Кобиловолоцькою сільською радою

 

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності і з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення , керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Кобиловолоцькою сільською радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                    І.М. Смільський

                                                                                    

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 50

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Різдвянівською сільською радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Різдвянівською сільською радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 51

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Хмелівською сільською радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Хмелівською сільською радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський       

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 52

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між Теребовлянською районною радою та Струсівською сільською радою

 

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу коштів між Теребовлянською районною радою та Струсівською сільською радою  на здійснення видатків місцевих бюджетів (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський       

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 53

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між

Теребовлянською міською радою та

Теребовлянською районною радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань  охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу міжбюджетного   трансферту між Теребовлянською міською радою та Теребовлянською районною радою на утримання  Комунальної архівної установи «Районний трудовий архів»  (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

СЬОМЕ   СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року №  55

м. Теребовля

 

Про районну програму організаційного

забезпечення діяльності управління

праці та соціального захисту населення

районної державної адміністрації на

2016-2017 роки

 

Розглянувши проект районної програми організаційного забезпечення діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2016-2017 роки, схвалений розпорядженням голови Теребовлянської районної державної адміністрації  від 03 лютого 2016 року № 27-од   „Про проект районної програми організаційного забезпечення діяльності управління праці  та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2016-2017 роки”  та враховуючи висновки  і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів,  бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись  Законом  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму організаційного забезпечення діяльності управління праці  та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2016-2017 роки (додається).
  2. Теребовлянській районній державній адміністрації про хід виконання районної  програми організаційного забезпечення діяльності управління праці  та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2016-2017 роки,  інформувати Теребовлянську районну раду  до 20 січня протягом 2017-2018 років.
  3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів,  бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                      І.М.  Смільський

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого  2016 року № 56

м. Теребовля

 

Про програму підвищення якості

обслуговування розпорядників та одержувачів

бюджетних коштів та поліпшення

матеріально-технічної бази  управління 

державної казначейської служби України

у Теребовлянському районі на 2016-2017 роки

 

Розглянувши проект програми підвищення якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поліпшення матеріально-технічної бази управління державної казначейської служби України у Теребовлянському районі на 2016-2017 роки, схвалений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 лютого 2016 року № 32-од “Про проект Програми підвищення якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поліпшення матеріально-технічної бази управління державної казначейської служби України у Теребовлянському районі на 2016-2017 роки” та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

        1.Затвердити  програму підвищення якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поліпшення матеріально-технічної бази управління державної казначейської служби України у Теребовлянському районі на 2016-2017 роки (додається).

 

2.Теребовлянській районній державній адміністрації про хід виконання   програми підвищення якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поліпшення матеріально-технічної бази управління державної казначейської служби України у Теребовлянському районі на 2016-2017 роки,  інформувати Теребовлянську районну раду  до 20 січня протягом 2017-2018 років.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                         І.М.Смільський

 

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 58

м. Теребовля

 

Про виконання  програми розвитку

місцевого самоврядування в

Теребовлянському  районі на 2015 рік

 

Заслухавши та обговоривши звіт  про виконання  програми розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 січня 2015 року № 546, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності і з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт  про виконання програми розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 січня 2015 року № 546,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 29 січня 2015 року №546 «Про  програму розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2015 рік» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                          І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

СЬОМЕ   СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від  12 лютого 2016 року № 57

м. Теребовля

 

 

Про  план  роботи Теребовлянської

районної  ради  на  2016 рік

 

 

Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи районної ради

 

Теребовлянська  районна  рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1.  Затвердити план роботи Теребовлянської районної ради на 2016 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань регламенту, депутатської   етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян.

 

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 12 лютого  2016 року № 57

 

ПЛАН

роботи Теребовлянської районної ради на 2016 рік

 

І. Основні питання для розгляду на пленарних засіданнях Теребовлянської районної ради:

 

1.1.Про виконання районного бюджету на 2015 рік

          Перший квартал

Постійна комісія    районної ради з питань соціально-       економічного розвитку, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.2. Про районний бюджет  на 2016 рік

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку,бюджету, інвестицій,підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.3. Про галузеву Програму розвитку молочного скотарства Теребовлянського району до 2015року, затверджену рішенням Теребовлянської районної ради від 25 липня 2008 р. № 277

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань промисловості,житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.4. Про Програму розвитку земельних відносин у Теребовлянському  районі  на 2007 – 2015роки, затверджену рішенням Теребовлянської районної ради від 25 липня 2008 р. № 26

                                                             Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань        промисловості,житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.5. Про виконання  районної програми фінансової підтримки Теребовлянської районної газети «Воля» на 2010 – 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 14 травня 2010 роки № 468

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-     економічного розвитку, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.6. Про виконання  районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки, затвердженої  рішенням Теребовлянської районної ради від 23 червня 2010 року № 480

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.7. Про виконання  районної програми поповнення бібліотечних фондів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 17 грудня 2010 року № 26

 

Перший квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.8. Про виконання програми  покращення технічного стану внутрішньогосподарських меліоративних систем, підвищення ефективності їх використання та захисту від шкідливої дії вод в Теребовлянському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 12 січня 2011 року № 47

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань      промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.9. Про виконання  програми збереження культурної спадщини Теребовлянського району на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 62

Перший квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.10. Про виконання  районної комплексної програми  соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 63

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.11. Про виконання  комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Теребовлянського району на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 65

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань регламенту. депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян

Виконавчий апарат районної ради

1.12. Про виконання районної  програми соціальної реабілітації дітей-інвалідів району на  2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року № 94

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.13. Про виконання програми реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року № 95

 

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.14. Про виконання програми «Молодь Теребовлянщини» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 серпня 2011 року № 130

Перший квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.15. Про виконання районної програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки , затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011 року № 145

Перший квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.16. Про виконання програми розвитку лісового   господарства Теребовлянського району на період до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011 року. №147

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань              промисловості,житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.17. Про виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Теребовлянського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року № 201

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань        промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.18.  Про виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року № 208

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.19. Про виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 березня 2013 року № 291

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.20. Про виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 20 червня 2013 року №341

Перший квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.21. Про виконання районної комплексної програми з підвищення безпеки дорожнього руху на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року №426

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань

промисловості, житлово-комунального господарства,

аропромислового комплексу, земельних відносин та

охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.22. Про виконання програми розвитку туризму в Теребовлянському районі на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року № 428

Перший квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.23. Про виконання програми розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 січня 2015 року № 546

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-     економічного розвитку,бюджету. інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.24. Про виконання програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Теребовлянському районі на 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 03 грудня 2015 року № 700

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.25. Про хід виконання районної програми функціонування Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 жовтня 2015 року № 643

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-    економічного розвитку, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.26. Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 вересня 2013 року № 361

Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.27. Про хід виконання районної  цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 грудня 2013 року № 384

 Перший квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони

здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціаль-

ного захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.28. Звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2016 року

Другий квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-             економічного розвитку, бюджету,  інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.29. Про інформацію керівника Теребовлянської місцевої прокуратури Тернопільської  області щодо діяльності прокуратури на території Теребовлянського району.

Другий квартал

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської

етики, місцевого самоврядування, законності,

охорони  прав та свобод громадян

Виконавчий апарат районної ради

1.30. Про інформацію начальника Теребовлянського  відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Теребовлянського  району.

                                                                Другий квартал

Постійна комісія з питань регламенту,

депутатської   етики, місцевого самоврядування,

законності, охорони прав та свобод громадян

Виконавчий апарат районної ради

1.31. Про  відстеження регуляторного акту – рішення сімнадцятої сесії Теребовлянської  районної ради шостого скликання від 18 жовтня 2012 року №255  «Про порядок управління майном, підприємствами, установами та організаціями, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Теребовлянського району».

                                                                Другий квартал

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської      етики,   місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян

Виконавчий апарат районної ради

1.32.Про організацію роботи комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянський районний методичний кабінет», виходячи  із положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

            Другий квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій,підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.33.Про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 березня 2010року  № 433.

                                                                       Другий квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я,   сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

 

1.34. Про хід виконання програми використання та охорони земель в Теребовлянському районі Тернопільської області на 2009 – 2018 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 17 грудня 2010 року № 29

                                                                     Другий квартал                                                      

Постійна комісія   районної ради з питань

промисловості, житлово-комунального господарства,

агропромислового комплексу, земельних відносин та

охорони довкілля             

Виконавчий апарат районної ради

1.35. Про хід виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту у сільській місцевості на 2012–2016 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року № 90

                                                                      Другий квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.36. Про хід виконання  програми підтримки малого підприємництва в Теребовлянському районі на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 березня 2013 року № 290

                                                                       Другий квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.37. Про внесення змін та доповнень до рішення Теребовлянської районної ради від 18.10.2012 року № 255 «Про порядок управління майном, підприємствами, установами та організаціями, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Теребовлянського району»

Другий  квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва

Виконавчий апарат районної ради

1.38. Звіт про виконання  районного бюджету за 6 місяців 2016 року

 Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань фінансів та

бюджету

Виконавчий апарат районної ради

 

1.39. Про роботу Комунальної установи Теребовлянської районної ради  «Теребовлянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та використання бюджетних коштів  у  2015 році та поточний період 2016 року

  Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-

економічного розвитку, бюджету, інвестицій,

підприємництва та комунальної власності

Постійна комісія районної ради з питань охорони

здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та

соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

 

1.40. Звіт голови районної державної адміністрації.

            Третій квартал

Виконавчий апарат районної ради

 

1.41. Про хід виконання програми розвитку виробництва картоплі та овочів в районі у 2012-2020 роках, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року № 202

                                                                       Третій квартал

Постійна комісія      районної ради з питань  промисловості,житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.42. Про роботу комунальної архівної установи «Районний трудовий архів»

                                                                       Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.43. Про хід виконання районної програми коригування містобудівної документації населених пунктів Теребовлянського району на період 2012-2020 років, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року № 207

                                                                      Третій квартал

Постійна комісія   районної ради з питань          промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.44. Про хід виконання районної програми «Ветеран» на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 січня 2015 року № 545

Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.45. Звіт постійної комісії Теребовлянської районної ради  з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності про проведену роботу.

 Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-

економічного розвитку, бюджету, інвестицій,                          підприємництва та комунальної власності

1.46. Про хід виконання програми зайнятості населення Теребовлянського району на  період до 2017 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 вересня 2013 року № 362

                                                                       Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони         здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.47. Про хід виконання районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 грудня 2013 року № 385

                                                                      Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.48. Про хід виконання програми захисту населення і територій Теребовлянського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року № 425

Третій квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.49. Про хід виконання районної цільової соціальної програми «Обдарованість» на період до 2016 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 18 вересня 2014 року № 466

                                                                       Третій квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.50. Про хід виконання районної програми організації забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 18 вересня 2014 року № 467

                                                                      Третій квартал

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської   етики,   місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян

                                                                       Виконавчий апарат районної ради

1.51. Про хід виконання районної програми забезпечення вдосконалення прийому та якості обслуговування пенсіонерів району на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 10 жовтня 2014 року № 503

Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.52. Про хід виконання програми  розвитку малого та середнього підприємництва в Теребовлянському районі на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 жовтня 2015 року № 644

Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.53. Про хід виконання районної  програми «Інформаційно-аналітичне та ресурсне забезпечення діяльності районної державної адміністрації на 2015-2016 роки», затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 жовтня 2015 року № 648

Третій квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.54. Звіт про виконання  районного бюджету  за 9 місяців 2016 року

  Четвертий квартал

Постійна комісія районної ради з соціально-

економічного розвитку, фінансів, бюджету,

інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.55. Про хід виконання районної програми «Про містобудівний кадастр та забезпечення органами виконавчої влади функцій у сфері делегованих повноважень на 2012 рік», затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року № 203

 Четвертий квартал

Постійна комісія   районної ради з питань             промисловості, житлово-комунального господарства,    агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

Виконавчий апарат районної ради

1.56. Про хід виконання програми розвитку футболу в Теребовлянському районі на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 січня 2015 року № 540

Четвертий квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.57. Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29.05.2015 року № 598

Четвертий квартал

Постійна комісія районної ради з питань охорони   здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Виконавчий апарат районної ради

1.58. Про хід виконання програми розвитку творчого, інтелектуального, духовного і фізичного потенціалу молоді на період 2015-2018 років, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2015 року №599

Четвертий квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.59. Про хід виконання районної соціальної програми «Інформаційно-аналітичне та ресурсне забезпечення реалізації заходів з питань сім’ї, дітей та молоді на 2015- 2017 роки», затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 жовтня 2015 року №647

                                                                       Четвертий квартал

Постійна комісія з питань освіти, культури,   духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації

Виконавчий апарат районної ради

1.60. Про хід виконання програми підвищення якості організації та управління виконанням бюджету району, координації діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету району фінансового управління Теребовлянської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 03 грудня 2015 року № 701

                                                         Четвертий квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.61. Звіт постійної комісії Теребовлянської районної ради  з питань охорони здоров’я,   сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення  про проведену роботу,

Четвертий квартал

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету,  інвестицій,

підприємництва та комунальної власності

Виконавчий апарат районної ради

1.62. Про роботу сектору дільничних інспекторів  Теребовлянського відділу поліції Головного управління національної поліції у Тернопільській області  щодо  профілактики протиправних діянь в населених пунктах району.

Четвертий квартал

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської

етики,   місцевого самоврядування, законності,

охорони прав та свобод громадян

Виконавчий апарат районної ради

1.63.Звіт голови Теребовлянської  районної ради

   Четвертий квартал

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської

етики,   місцевого самоврядування, законності,

охорони прав та свобод громадян

Виконавчий апарат районної ради

 

  Упродовж 2016 року

 

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 

2. Про надання дозволу на списання основних засобів, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та знаходяться на балансі комунальних закладів.

 

3. Про надання дозволу на відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району та обліковується на балансі комунальних закладів.

 

4. Розгляд на сесіях районної ради питань, що ініційовані у міжсесійний період райдержадміністрацією та іншими суб’єктами владних повноважень згідно вимог чинного законодавства України та  Регламенту роботи районної ради.

 

5. Звіти керівників підприємств, установ та організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Теребовлянського району

 Впродовж року

Постійні комісії районної ради

Виконавчий апарат рради

 

ІІ. Питання для розгляду на засіданнях президії районної ради

1. Узгодження пропозицій і рекомендацій з питань, що вносяться на розгляд сесій районної ради.      Перед проведенням кожної сесії районної ради (при необхідності).

 

ІІІ. Питання для розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради відповідно планів роботи комісій.

 

IV. Питання, пов’язані з депутатською діяльністю, виконанням депутатських повноважень

 

4.1. Організація і проведення «Єдиного дня депутата» у виборчих округах.

Щомісячно, 3-ій четвер

                                Голови постійних комісій,

                                  керівництво районної ради,

                                            иконавчий апарат районної ради.

4.2. Узагальнення пропозицій і зауважень виборців, висловлених під час проведення «Єдиного дня депутата» у виборчих округах, доведення їх до виконавців для реалізації та інформування депутатів про вжиті заходи.

                                       Постійно при їх поступленні.

                                                Виконавчий апарат районної ради.

4.3. Узагальнення протокольних доручень голови районної ради і доведення їх до виконавців для вжиття заходів.

                                        Постійно при їх поступленні.

                                                 Виконавчий апарат районної ради.

4.4. Навчання депутатів.

Постійно при надходженні пропозицій депутатів.

                                                                      Керівництво, виконавчий апарат районної ради.

4.5. Узагальнення пропозицій і зауважень депутатів, висловлених на сесіях районної ради, доведення їх до виконавців для вжиття заходів щодо реалізації та інформування депутатів.

При їх поступленні після проведення кожної сесії.

                                                Виконавчий апарат районної ради.

4.6. Організація контролю за депутатськими запитами внесеними на сесіях ради.

 

При їх поступленні після проведення кожної сесії.

Виконавчий апарат районної ради.

4.7. Організація висвітлення роботи районної ради та її депутатів в засобах масової інформації та на офіційному сайті районної ради.

                                          Постійно протягом 2016 року.

                                                Виконавчий апарат районної ради,

                                                        спільно із засобами масової інформації.

V. Організація та проведення семінарів-нарад з актуальних питань щодо забезпечення ефективного управління в органах місцевого самоврядування.

                                                                          На протязі року

Виконавчий апарат районної ради

 

VІ. Участь в організації та проведенні громадсько-політичних, національно-патріотичних та культурно-мистецьких заходів, засідань, урочистих академій, виставок та презентацій

                                                                          Впродовж року

Депутати районної ради

Виконавчий апарат районної ради

 

 

Керуючий справами виконавчого апарату

Теребовлянської районної ради                                                                              С.М.Зелінська

 

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

від 12  лютого 2016 року   № 59

м. Теребовля

 

Про програму розвитку місцевого

самоврядування  в Теребовлянському

районі  на 2016 рік

 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, Указу Президента України від 30 серпня 2001 року № 749/2001 “Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних   комісій Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності і з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян

Теребовлянська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2016 рік (додається).

 

2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                                     І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 60

м. Теребовля

 

Про склад комісії Теребовлянської  районної ради з питань поновлення  прав реабілітованих

 

Керуючись Законом України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та пунктами 1 та 6 «Положення про комісії  Рад народних депутатів з питань поновлення прав реабілітованих», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1993 року №112, враховуючи рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

            1. Затвердити  комісію Теребовлянської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих в складі згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Теребовлянської районної ради від 08 квітня 2015 року № 565 «Про склад  комісії з питань поновлення прав реабілітованих».

 

 

Голова районної ради                                                  І.М. Смільський                   аноз

 

Додаток

до рішення Теребовлянської районної ради  від 12 лютого 2016 року № 60

 

СКЛАД

комісії Теребовлянської районної ради з питань поновлення

прав реабілітованих

Трапова Ольга Миколаївна заступник голови Теребовлянської районної ради, голова комісії
Деркач Стефанія Василівна член районної спілки політв’язнів та репресованих, заступник голови комісії (за згодою)
Бородкова Ірина Миколаївна секретар комісії, головний спеціаліст відділу організаційної роботи  виконавчого апарату  Теребовлянської районної ради

Члени комісії

Биковський Віталій Павлович депутат Теребовлянської районної ради, член постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля
Вишневська Надія Юріївна т.в.о. завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату  Теребовлянської районної державної адміністрації (за згодою)
Гліва Світлана Несторівна заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління Теребовлянської районної державної адміністрації (за згодою)
Кобилянська Надія Василівна начальник Теребовлянського районного управління юстиції (за згодою)
Нич Андрій Павлович секретар Теребовлянської міської ради (за згодою)
Олійник Роман Петрович перший заступник начальника Теребовлянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області (за згодою)
Пемковський Володимир Васильович перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної державної адміністрації  (за згодою)
Хитра Галина Пилипівна начальник архівного відділу Теребовлянської районної державної адміністрації (за згодою)
Шалапай Галина Іванівна начальник відділу юридичної та кадрової роботи  виконавчого апарату Теребовлянської районної ради

Керуючий справами виконавчого

апарату  районної ради                                                 С.М. Зелінська

 

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 61

м. Теребовля

 

Про внесення змін до  рішення Теребовлянської  районної ради від 18.12.2014 року №530 «Про затвердження Статуту Комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянська центральна районна лікарня»

 

Розглянувши клопотання Комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянська центральна  районна лікарня» від 22.01.2016 року №59 щодо внесення змін до Статуту Комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянська центральна  районна лікарня», враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення і соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до п.4.2.9 Статуту Комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянська центральна районна лікарня» , виклавши його в наступній редакції «Підприємство має право на придбання, перевезення, зберігання, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів згідно діючих наказів МОЗ та Постанов Кабінету Міністрів України» .
  2. Керівнику даної установи провести державну реєстрацію змін до  Статуту відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський  

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

СЬОМЕ   СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 62

м. Теребовля

 

Про  внесення  змін   до  рішення

Теребовлянської  районної  ради  від

16 .12. 2008  року  № 335 «Про спільну

власність територіальних громад сіл,

селищ, міста Теребовлянського району»

 

Відповідно  до частини  3 статті 16, пункту 20 частини 1 статті 43,  статті 60  частини 1, 2 пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про передачу обєктів права державної та комунальної власності», розглянувши листа відділу освіти Теребовлянської районної державної адміністрації від 08.02.2016 року №87, від 09 лютого 2016 року №89, враховуючи висновки постійної  комісї Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни в додаток до рішення Теребовлянської районної ради від 16 грудня 2008 №335 «Про спільну власність сіл, селищ, міста Теребовлянського району» а саме:

включити в список обєктів спільної власності сіл, селищ, міста Теребовлянського району приміщення адмінбудинку відділу освіти Теребовлянської  районної  державної  адміністрації,  розміщене  за адресою: м. Теребовля, вул. І.Франка,  3 та приміщення колишньої котельні відділу освіти, розміщене за адресою: м.Теребовля, вул.Застіноцька, 8 Б.

2.Передати вищевказані об’єкти в управління Комунальній установі Теребовлянської районної ради «Районний методичний кабінет».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                      І.М.  Смільський

  

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

                                             ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  12 лютого 2016 року     № 63

м. Теребовля

 

Про надбавку керівникам закладів

охорони здоровя

 

Заслухавши і обговоривши листи керівників комунальних установ  Теребовлянської районної ради «Теребовлянська районна стоматологічна поліклініка»,  «Теребовлянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», «Золотниківська районна лікарня», відповідно до пункту 4.4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики  України та Міністерства охорони здоров’я України  №308/519 від 05.10.2005 року «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», враховуючи рекомендації постійної  комісії Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

            1. Встановити з 04.01.2016 року надбавку за складність і напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків посадового окладу у межах фонду оплати праці на 2016 рік:

- Курцебі  Руслану Степановичу – головному лікарю  комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянська районна стоматологічна поліклініка»;

- Савіцькому Андрію Васильовичу – головному лікарю  комунальної установи Теребовлянської районної ради «Золотниківська районна лікарня»;

- Бодрову Юрію Олександровичу – тимчасово виконуючому обов’язки  головного лікаря  комунальної установи Теребовлянської районної ради «Теребовлянський районий центр первинної медико-санітарної допомоги».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                         І.М. Смільський

 

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 64

м. Теребовля

 

Про виконання  районної програми

подолання дитячої безпритульності

і бездоглядності на 2012-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянськоїрайонної державної адміністрації про виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня  2012 року №207, враховуючи висновки і рекомендації  постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення  і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня  2012 року №207  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 29 травня  2012 року №207 «Про районну програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

    

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 65

м. Теребовля

 

Про виконання  районної програми

забезпечення житлом дітей-сиріт

та дітей, позбавлених батьківського

піклування та осіб з їх числа на

2013-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 березня 2013 року №291, враховуючи висновки і рекомендації з постійних комісій з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення  і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 березня 2013 року №291, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 13 березня 2013 року №291 «Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 66

м. Теребовля

 

Про хід виконання  цільової

соціальної програми протидії

захворювання на туберкульоз

на 2013-2016 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Теребовлянської районної державної адміністрації про хід виконання цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 вересня 2013 року №361, враховуючи  рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

        Інформацію  Теребовлянської районної державної адміністрації про хід виконання цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2013-2016 роки,  затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 вересня 2013 року №361, взяти до відома.

 

Голова районної ради                                                         І.М. Смільський

    

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 67

м. Теребовля

 

Про виконання  програми  реалізації  в

районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року №95, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення і з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року №95,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 26 травня  2011 року №95 «Про районну програму реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 68

м. Теребовля

 

Про виконання  районної програми

імунопрофілактики та захисту

населення від інфекційних хвороб

на 2010-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 червня 2010 року №480, враховуючи висновки і рекомендації  постійних комісій Теребовлянської районної ради   з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення і з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 червня 2010 року №480,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 23 червня 2010 року №480 «Про районну програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

 

 

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 69

м. Теребовля

 

Про виконання  програми

«Репродуктивне здоров’я населення

Теребовлянського району на період

до 2015 року»

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми «Репродуктивне здоров’я населення Теребовлянського району на період до 2015 року», затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 жовтня 2009 року №408, враховуючи висновки і рекомендації  постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення  і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми «Репродуктивне здоров’я населення Теребовлянського району на період до 2015 року», затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 жовтня 2009 року №408,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 28 жовтня  2009 року №408 «Про районну програму «Репродуктивне здоров’я населення Теребовлянського району на період до 2015 року» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 70

м. Теребовля

 

Про хід виконання  районної

цільової програми підтримки

сім’ї до 2016 року

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Теребовлянської районної державної адміністрації про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, враховуючи  рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

        Інформацію  Теребовлянської районної державної адміністрації про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року,  затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 грудня  2013 року № 384, взяти до відома.

 

Голова районної ради                                                            І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 71

м. Теребовля

 

Про виконання  районної комплексної

програми соціальної підтримки мало-

захищених верств населення «Турбота»

на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 63, враховуючи  висновки і  рекомендації  постійної  комісії  з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 63,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 63 «Про районну програму соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                            І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 72

м. Теребовля

 

Про виконання  програми «Молодь

Теребовлянщини»   на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми «Молодь Теребовлянщини» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 серпня  2011 року №130, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання  програми «Молодь Теребовлянщини» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 серпня 2011 року №130,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 26 серпня 2011  року №130 «Про програму «Молодь Теребовлянщини» на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 73

м. Теребовля

 

Про програму «Молодь Теребовлянщини»

на 2016-2020 роки

 

Розглянувши проект програми «Молодь Теребовлянщини» на 2016-2020 роки, схвалений розпорядженням голови Теребовлянської районної державної адміністрації від 19 січня 2016 року №7-од та  враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій  Теребовлянської районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності та з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  програму «Молодь Теребовлянщини» на 2016-2020 роки (додається).

2. Теребовлянській районній державній адміністрації про хід виконання програми «Молодь Теребовлянщини» на 2016-2020 роки інформувати Теребовлянську районну раду до 20 січня протягом 2017-2021 років.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                          І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 74

м. Теребовля

 

Про виконання районної цільової

соціальної програми оздоровлення та

відпочинку дітей на період до 2015 року

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 20 червня 2013 року №341, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 20 червня 2013 року №341, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 20 червня 2013 року №341 «Про районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                     І.М. Смільський

    

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 75

м. Теребовля

 

Про районну цільову соціальну

програму оздоровлення та відпочинку

дітей на  2016-2018 роки

 

Розглянувши проект районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки, схвалений розпорядженням голови Теребовлянської  районної  державної  адміністрації  від  22 січня 2016 року    №15-од та  враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій  Теребовлянської районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності та з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки (додається).

2. Теребовлянській районній державній адміністрації про хід виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки інформувати Теребовлянську районну раду до 20 січня протягом 2017-2019 років.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                              І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 76

м. Теребовля

 

Про виконання  програми розвитку

туризму в Теребовлянському районі

на  2014-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку туризму в Теребовлянському районі на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року №428, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку туризму в Теребовлянському районі на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року №428, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року №428 «Про програму розвитку туризму в Теребовлянському районі на 2014-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                             І.М. Смільський

проект

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 77

м. Теребовля

 

Про виконання  програми поповнення

бібліотечних фондів на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми поповнення бібліотечних фондів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 17 грудня  2010  року №26, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми поповнення бібліотечних фондів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 17 грудня  2010 року №26, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 17 грудня 2010 року   №26 «Про програму поповнення бібліотечних фондів на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 78

м. Теребовля

 

Про виконання  програми збереження

культурної спадщини Теребовлянського

району на  2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми збереження культурної спадщини Теребовлянського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого  2011 року №62, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми збереження культурної спадщини Теребовлянського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого  2011 року №62, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року   №62 «Про програму збереження культурної спадщини Теребовлянського району на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 79

м. Теребовля

 

Про виконання районної програми

розвитку і функціонування української

мови   на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011 року №145, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011 року №145,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011  року №145 «Про районну програму розвитку і функціонування української мови на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 80

м. Теребовля

 

Про виконання районної програми

фінансової підтримки Теребовлянської

районної газети «Воля» на  2010-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми фінансової підтримки Теребовлянської районної газети «Воля» на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 14 травня 2010 року №468, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми фінансової підтримки Теребовлянської районної газети «Воля» на 2010-2015 р, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 14 травня 2010 року №468,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 14 травня  2010 року   №468 «Про районну програму фінансової підтримки Теребовлянської районної газети «Воля» на 2010-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 81

м. Теребовля

 

Про виконання  районної програми 

підтримки Теребовлянського районного

радіомовлення  на  2010-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми підтримки Теребовлянського районного радіомовлення на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 14 травня 2010 року №469, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації,  керуючись пунктом 16 частини першої статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми підтримки Теребовлянського районного радіомовлення на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 14 травня 2010 року №469, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 14 травня 2010 року №469 «Про районну програму підтримки Теребовлянського районного радіомовлення на 2010-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

    

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

СЬОМЕ   СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 82

м. Теребовля

 

Про районну програму підтримки

редакції районного радіомовлення

 на I квартал 2016 року

 

Розглянувши проект районної програми підтримки редакції Теребовлянського районного радіомовлення на I квартал 2016 року, схвалений розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 03 лютого 2016 року № 31-од «Про проект районної програми підтримки редакції Теребовлянського районного радіомовлення на I квартал 2016 року», враховуючи висновки  і рекомендації постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності і з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись  Законом  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму підтримки редакції Теребовлянського районного радіомовлення на I квартал 2016 року (додається).
  2. Теребовлянській районній державній адміністрації про хід виконання  районної програми підтримки редакції Теребовлянського районного радіомовлення на I квартал 2016 року  інформувати Теребовлянську районну раду  до 20 квітня 2016 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів,  бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                      І.М. Смільський

 

 

 

проект

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 83

м. Теребовля

 

Про районну програму поліпшення

кінообслуговування населення на

2012-2016 роки

 

Відповідно до рішення Теребовлянської районної ради від 30 грудня 2015 року №35 «Про припинення юридичної особи Комунального підприємства Теребовлянської районної дирекції кіновідеомережі шляхом ліквідації»,  враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій  Теребовлянської районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності та з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації, керуючись частиною 2 статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Рішення Теребовлянської районної ради від 29 травня  2012 року №204 «Про районну програму поліпшення кінообслуговування населення на 2012-2016 роки» зняти з контролю.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 84

м. Теребовля

 

Про виконання  районної Програми

соціальної  реабілітації дітей-інвалідів

району на 2012-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми соціальної реабілітації  дітей-інвалідів району на 2012-2015 роки 2013-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року №94, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення  і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми соціальної реабілітації  дітей-інвалідів району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 26 травня 2011 року №94, взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 26 травня  2011 року №94 «Про районну програму соціальної реабілітації  дітей-інвалідів району на 2012-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський    

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 85

м. Теребовля

 

Про виконання комплексної  програми

профілактики правопорушень та

боротьби із злочинністю на території

Теребовлянського району на 2011-2015роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Теребовлянського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 65, враховуючи висновки і рекомендації  постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Теребовлянського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 65,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 22 лютого 2011 року № 65 «Про комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Теребовлянського району на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 лютого  2016 року № 86

м. Теребовля

 

Про програму сприяння  поліції

у підвищенні рівня безпеки  громадян

на території Теребовлянського району 

на 2016 рік

 

Розглянувши проект програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Теребовлянського району  на 2016 рік, схвалений розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 08 лютого 2016 року № 34-од “Про проект програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Теребовлянського району  на 2016 рік” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій  Теребовлянської районної ради з питань  регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян і з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  програму  сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Теребовлянського району  на 2016 рік  (додається).

2. Теребовлянській районній державній адміністрації про                               хід виконання програми  сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Теребовлянського району на 2016 рік інформувати Теребовлянську районну раду  до 20 січня  2017 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  Теребовлянської районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, охорони прав та свобод громадян.

 

Голова районної ради                                               І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 лютого  2016 року № 87

м. Теребовля

 

Про  програму відшкодування

експлуатаційних та комунальних

 витрат Теребовлянській районній раді

 

Розглянувши проект районної програми відшкодування експлуатаційних та комунальних витрат Теребовлянській районній раді, схвалений розпорядженням голови районної державної адміністрації   від 03 лютого 2016 року №29-од “Про проект  програми відшкодування експлуатаційних та комунальних витрат Теребовлянській районній раді” та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії  Теребовлянської районної ради з питань  соціально-економічного розвитку,  фінансів, бюджету, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  Програму відшкодування експлуатаційних та комунальних витрат Теребовлянській районній раді (додається).

2. Теребовлянській районній державній адміністрації про                               хід виконання програми  відшкодування експлуатаційних та комунальних витрат Теребовлянській районній раді, інформувати Теребовлянську районну раду до 20 січня  2017 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради  з питань  соціально-економічного розвитку,  фінансів, бюджету інвестицій , підприємництва та комунальної власності

 

 

Голова районної ради                                                       І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 88

м. Теребовля

 

Про виконання  програми підтримки

державної політики у сфері казначейського

обслуговування бюджетних коштів у

Теребовлянському районі на 2015 рік

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації  про виконання  програми  підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Теребовлянському районі на 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 03 грудня 2015 року № 700, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми  підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Теребовлянському районі на 2015 рік, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 03 грудня 2015 року № 700,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 03.12.2015 року  № 700 «Про програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Теребовлянському районі на 2015 рік» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 89

м. Теребовля

 

Про виконання районної програми

відшкодування експлуатаційних

витрат Теребовлянській міській раді

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми відшкодування експлуатаційних витрат Теребовлянській міській раді, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 грудня 2015 року № 20, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної програми відшкодування експлуатаційних витрат Теребовлянській міській раді, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 23 грудня 2015 року № 20,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 23 грудня 2015 року  № 20 «Про програму відшкодування експлуатаційних витрат Теребовлянській міській раді» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

 

проект

     ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 90

м. Теребовля

 

Про хід виконання  районної програми

функціонування Центру надання

адміністративних послуг районної

державної адміністрації на 2015-2017

роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання  районної програми  функціонування Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 жовтня 2015 року № 643, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 Інформацію Теребовлянської районної державної адміністрації про хід виконання районної  програми  функціонування центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13 жовтня 2015 року № 643,  взяти до відома.

 

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 91

м. Теребовля

 

Про внесення змін до районної

програми «Інформаційно-аналітичне

та ресурсного забезпечення діяльності

районної державної адміністрації»

 

Розглянувши розпорядження голови Теребовлянської районної державної адміністрації від 11 лютого 2016 року № 41-од “Про схвалення проекту змін до  районної  програми «Інформаційно-аналітичне та ресурсне забезпечення діяльності районної державної адміністрації», враховуючи пропозиції постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до районної програми «Інформаційно-аналітичне  та ресурсне забезпечення діяльності районної державної адміністрації на 2015-2016 роки», затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 13.10.2015 року № 648, зокрема:

1.1.У пункті 9 розділу 1 «Паспорт програми» текст «69 тис. грн.» замінити текстом «89 тис.грн.»;

1.2 Частину 3 розділу 4 програми «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів  та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми» в частині «Ресурсне забезпечення програми» викласти в такій редакції:

Ресурсне забезпечення програми

 

2015 рік

тис. грн.

2016 рік

тис. грн..

Всього
Обсяг ресурсів передбачених на виконання  програми  усього:

39,0

50,0

89,0

в т. ч. з районного бюджету

39,0

50,0

             89,0

 

2.  Розділ 6 «Напрями діяльності та заходи програми» підпункт 1.3 викласти в новій редакції згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                І.М. Смільський              

 

проект

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від  12 лютого 2016 року №  92

м. Теребовля

 

Про внесення змін до  районного

бюджету на 2016 рік

 

Розглянувши пропозиції Теребовлянської районної державної адміністрації, наказ Міністерства фінансів України від 28.12.2012 року №1448 “Про внесення змін до бюджетної класифікації і Структури кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету”, враховуючи висновки постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності  (протокол № 3 від 11 лютого 2016 року) щодо внесення змін до районного бюджету, затвердженого рішенням Теребовлянської районної ради від 30 грудня 2015 року № 37, керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

Теребовлянська районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до доходів загального фонду районного бюджету на 2016 рік в сумі 30649200 гривень:

1.1 зменшити надходження медичної субвенції в сумі 30649200 гривень, в тому числі від :

Золотниківської сільської ради – 4894200 гривень;

Іванівської сільської ради – 2673700 гривень;

Микулинецької селищної ради – 4768200 гривень;

Теребовлянської міської ради – 18313100 гривень.

1.2 збільшити надходження іншої субвенції в сумі 30649200 гривень від:

Золотниківської сільської ради – 4894200 гривень;

Іванівської сільської ради – 2673700 гривень;

Микулинецької селищної ради – 4768200 гривень;

Теребовлянської міської ради – 18313100 гривень.

2.Зільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2016 рік  в сумі 183600 гривень за рахунок надходження іншої субвенції з місцевих бюджетів по коду доходів 41035000 в сумі 183600 гривень, в тому числі з:

Буданівського сільського бюджету на 10000 гривень;

Великоговилівського сільського бюджету на 10000 гривень;

Дружбівського селищного бюджету на 86100 гривень;

Хмелівського сільського бюджету на 5000 гривень;

Кобиловолоцького сільського бюджету на 67500 гривень;

Різдвянського сільського бюджету на 5000 гривень.

 

3. Збільшити обсяг видатків загального фонду  районного бюджету  на 2016 рік на 2271842,39  гривень за рахунок спрямування:

 

3.1 іншої субвенції в сумі 180100 гривень, зокрема:

 

Буданівського сільського бюджету в сумі 10000 гривень

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

  10000 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

10000 грн.

     з них:

          продукти харчування (КЕКВ 2230)

10000 грн.

 

Великоговилівського сільського бюджету в сумі 10000 гривень

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

  10000 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

10000 грн.

     з них:

          продукти харчування (КЕКВ 2230)

10000 грн.

 

Дружбівського селищного бюджету в сумі 86100 гривень

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

  86100 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

86100 грн.

     з них:

          продукти харчування (КЕКВ 2230)

86100 грн.

 

Хмелівського сільського бюджету в сумі 5000 гривень

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

  5000 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

5000 грн.

     з них:

          продукти харчування (КЕКВ 2230)

5000 грн.

 

Кобиловолоцького сільського бюджету в сумі 64000гривень

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

 25000 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

25000 грн.

     з них:

          продукти харчування (КЕКВ 2230)

25000 грн.

     Відділ культури та туризму  райдержадміністрації

39000 грн.

КФК 110204 “Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу ”

39000 грн.

     з них:

          предмети, матеріали, обладнання та інвентар (КЕКВ 2210)

39000 грн.

 

Різдв»янського сільського бюджету в сумі 5000 гривень

 

В тому числі:

За функціональною  класифікацією видатків та головними

розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

 5000 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

5000 грн.

     з них:

          продукти харчування (КЕКВ 2230)

5000 грн.

 

3.2 вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворився на 1 січня 2016 року в сумі 1986134,50 гривень.

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

     Районна рада

279000 грн.

     в тому числі:

КФК 010116 „Органи місцевого самоврядування”

150000 грн.

     з них:

     оплата праці (КЕКВ 2110)

135000 грн.

     нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120)

10000 грн.

     видатки на відрядження (КЕКВ 2250)

5000 грн.

КФК 090412 „ Інші видатки на соціальний захист населення  ”

74000 грн.

з них на:

     оплата послуг (крім комунальних) (КЕКВ 2240)

3000 грн.

     інші виплати населенню (КЕКВ 2730)

71000 грн.

 

КФК 250404 „ Інші видатки  ”

55000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

55000 грн.

 

     Теребовлянська районна державна адміністрація

109734,50 грн.

     в тому числі:

КФК 091102 “ Програми і заходи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  ”

9000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

9000 грн.

КФК 091103 “ Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді  ”

13000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

13000 грн.

КФК 091108 “Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян,які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи  ”

35000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

35000 грн.

КФК 120100 “ Телебачення і радіомовлення  ”

17734,50 грн.

     з них:

          субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) (КЕКВ 2610)

17734,50 грн.

КФК 120201 “ Періодичні  видання  (газети та журнали)  ”

35000 грн.

     з них:

          субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) (КЕКВ 2610)

35000 грн.

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

355000 грн.

     в тому числі:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

320000 грн.

     з них:

     предмети, матеріали, обладнання та інвентар (КЕКВ 2210)

110000 грн.

     продукти харчування (КЕКВ 2230)

200000 грн.

     видатки на відрядження (КЕКВ 2250)

10000 грн.

КФК 091108 “Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян,які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи  ”

35000 грн.

з них на:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

35000 грн.

 

     Сектор з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації

30000 грн.

в тому числі:

КФК 130102 „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань”

30000 грн.

з них на:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

30000 грн.

 

     Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації

187100 грн.

в тому числі:

КФК 080101 „Лікарні”

100000 грн.

     з них:  
     оплата праці (КЕКВ 2110)

100000 грн.

КФК 080800 „ Центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ”

37100 грн.

     з них:

      предмети, матеріали, обладнання та інвентар (КЕКВ 2210)

10000 грн.

      медикаменти та перев’язувальні матеріали (КЕКВ 2220)

10000 грн.

      виплата пенсій і допомоги (КЕКВ 2710)

17100 грн.

КФК 081002 „ Інші заходи по охороні здоров’я  ”

50000 грн.

     з них:

     інші виплати населенню (КЕКВ 2730)

50000 грн.

 

      Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

118600 грн.

в тому числі:

КФК 090412 „ Інші видатки на соціальний захист населення  ”

47400 грн.

з них на:

     оплата послуг (крім комінальних) (КЕКВ 2240)

270 грн.

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

24800 грн.

     інші виплати населенню (КЕКВ 2730)

22330 грн.

КФК 090416 „ Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці ”

71200 грн.

з них на:

грн.

     оплата послуг (крім комінальних) (КЕКВ 2240)

1100 грн.

     виплата пенсій і допомоги (КЕКВ 2710)

70100 грн.

 

     Служба у справах дітей райдержадміністрації

9000 грн.

в тому числі:

КФК 090802 „ Інші програми соціального захисту дітей  ”

9000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

9000 грн.

 

     Відділ культури та туризму  райдержадміністрації

197700 грн.

в тому числі:

КФК 110201 „ Бібліотеки ”

83400 грн.

     з них:

     оплата праці (КЕКВ 2110)

68300 грн.

     нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120)

15100 грн.

КФК 110204 “Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу ”

114300 грн.

     з них:

     оплата праці (КЕКВ 2110)

93900 грн.

     нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120)

20400 грн.

 

     Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

10000 грн.

в тому числі:

КФК 160903 „ Програми в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства  ”

10000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

10000 грн.

 

     Управління  економіки райдержадміністрації

3000 грн.

в тому числі:

КФК 180404 „ Підтримка малого і середнього підприємництва  ”

3000 грн.

     з них:

     окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (КЕКВ 2282)

3000 грн.

 

     Фінансове управління райдержадміністрації

687000 грн.

в тому числі:

КФК 250102 „ Резервний фонд ”

150000 грн.

     з них:

     нерозподілені видатки (КЕКВ 9000)

150000 грн.

КФК 250380 „Інші субвенції ”

239000 грн.

     з них:

     поточні трансферти органам державного управління інших рівнів (КЕКВ 2620)

239000 грн.

 

КФК 250344 „ Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів”

298000 грн.

     з них:

     поточні трансферти органам державного управління інших рівнів (КЕКВ 2620)

298000 грн.

 

3.3 за рахунок спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворився  від медичної субвенції на 1 січня 2016 року в сумі 105607,89 гривень:

 

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації

105607,89 грн.

в тому числі:

КФК 080101 „Лікарні”

105607,89 грн.

    з них:  
    предмети, матеріали, обладнання та інвентар (КЕКВ 2210)

55607,89 грн.

    медикаменти та перев’язувальні матеріали (КЕКВ 2220)

50000 грн.

 

4. Збільшити обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік на 1046344,48 гривень (згідно додатку 1) за рахунок:

 

4.1 коштів переданих із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) за рахунок іншої субвенції з Кобиловолоцького сільського бюджету на 3500 гривень.

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

     Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації

3500 грн.

в тому числі:

КФК 080800 „ Центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ”

3500 грн.

     з них:

     придбання обладнання і предметів довгострокового користування (КЕКВ 3110)

3500 грн.

 

4.2 коштів, переданих із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), за рахунок спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворився на 01 січня 2016 року, в сумі  702000 гривень.

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

     Відділ освіти райдержадміністрації

552000 грн.

     в тому числі на:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

552000 грн.

     з них:

     придбання обладнання і предметів довгострокового користування (КЕКВ 3110)

360000 грн.

     реконструкція та реставрація інших об’єктів (КЕКВ 3142)

192000 грн.

 

     Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації

150000 грн.

в тому числі:

КФК 150101 „ Капітальні вкладення ”

150000 грн.

     з них:  
     реконструкція та реставрація інших об’єктів (КЕКВ 3142)

150000 грн.

 

4.3 коштів, переданих із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), за рахунок спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворився від освітньої субвенції на 1 січня 2016 року в сумі 340 844,48 гривень.

В тому числі:

За функціональною класифікацією видатків та головними розпорядниками коштів:

     Відділ освіти райдержадміністрації

340844,48 грн.

     в тому числі на:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

340844,48 грн.

     з них:

     придбання обладнання і предметів довгострокового користування (КЕКВ 3110)

340844,48 грн.

 

5. Затвердити перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів за кодами функціональної та економічної класифікації видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік:

В тому числі за головними розпорядниками коштів:

 

     Відділ освіти райдержадміністрації

.

Зменшити асигнування на суму:

61405 грн.

     в тому числі на:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

61405 грн.

     з них:

     оплата праці (КЕКВ 2110)

45005 грн.

     нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120)

16400 грн.

Збільшити асигнування на суму:

61405 грн.

     в тому числі на:

КФК 070201 „Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми”

61405 грн.

інші поточні видатки (КЕКВ 2800)

61405 грн.

 

     Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Зменшити асигнування на суму:

625800 грн.

в тому числі по:

КФК 091204 „ Територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ”

           625800 грн.

з них:

     оплата праці (КЕКВ 2110)

511300 грн.

     нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120)

         114500 грн.

 

     Фінансове управління райдержадміністрації

Збільшити асигнування на суму:

625800 грн.

в тому числі на:

КФК 250380 „Інші субвенції ”

           625800 грн.

     з них:

     поточні трансферти органам державного управління інших рівнів (КЕКВ 2620)

           625800 грн.

6. Затвердити зміни до джерел фінансування районного бюджету на 2016 рік згідно з додатком 1.

7. Затвердити зміни до міжбюджетних трансфертів з районного бюджету місцевим бюджетам у 2016 році,  згідно з додатком 2.

8. Затвердити зміни до переліку обєктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно з додатком 3.

9. Затвердити зміни до переліку місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у 2016 році           , згідно з додатком 4.

 

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

 

Додаток 1
до рішення районної ради
від  12 лютого  2016 р. № 92

Фінансування районий бюджет на 2016 рік

(грн.)

Код

Найменування згідно з класифікацією фінансування бюджету

Всього

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Всього

в т.ч. бюджет розвитку

1

2

3

4

5

6

200000

Внутрішнє фінансування

0,00

-1 046 344,48

1 046 344,48

1 046 344,48

208000

Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів

0,00

-1 046 344,48

1 046 344,48

1 046 344,48

208400

Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

0,00

-1 046 344,48

1 046 344,48

1 046 344,48

600000

Фінансування за активними операціями

0,00

-1 046 344,48

1 046 344,48

1 046 344,48

602000

Зміни обсягів бюджетних коштів

0,00

-1 046 344,48

1 046 344,48

1 046 344,48

602400

Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

0,00

-1 046 344,48

1 046 344,48

1 046 344,48

 

Додаток 2
до рішення районної ради
від  12 лютого  2016 р. № 92

                   Міжбюджетні трансферти з районного бюджету місцевим бюджетам на 2016 рік

(грн.)

Код
бюджету

 Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці

Дотації з районного бюджету

Субвенція з районного бюджету

Разом

Субвенція загального фонду на: Субвенція спеціального фонду на:

Інша додаткова дотація (250315)

Інші субвенції (250380)

 
19525000000 отг. Теребовлянська   (Теребовлянський район)

864 800,00

 

864 800,00

  Всього

0,00

864 800,00

0,00

864 800,00

 

Перелік об’єктів, видатки на які у 2016  році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку

(грн.)

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету

Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету

Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету

Найменування згідно з типовою відомчою/типовою програмною/тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету

Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації тощо

Загальний обсяг фінансування будівництва

Відсоток завершеності  будівництва об’єктів на майбутні роки

 Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки

Разом видатків на 2016 рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації  

892 844,48

   

892 844,48

070201

0921

Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми Капітальні видатки

892 844,48

   

892 844,48

14

 

 

Відділ  охорони здоров`я райдержадміністрації  

153 500,00

   

153 500,00

 

80800

 

Центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ” Капітальні видатки

3 500,00

   

3 500,00

 

150000

 

Будівництво          

150101

0490

Капітальні вкладення Капітальні видатки

150 000,00

   

150 000,00

 

 

 

Всього  

1 046 344,48

0,00

0,00

1 046 344,48

 

Додаток 4
до рішення районної ради
від 12  лютого  2016 р. № 92

Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
районного бюджету  у 2016 році

(грн.)

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету1

Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету

Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету

Найменування згідно з типовою відомчою/типовою програмною/тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету

Найменування місцевої (регіональної) програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом загальний та спеціальний фонди

1

2

3

4

5

6

7

8

01

 

 

Районна рада

 

129 000,00

0,00

129 000,00

 

090000

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

 

74 000,00

0,00

74 000,00

090412

1090

Інші видатки на соціальний захист населення Програма розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2016 рік

74 000,00

0,00

74 000,00

250000

 

Видатки, не віднесені до основних груп

 

55 000,00

0,00

55 000,00

250404

0133

Інші видатки Програма розвитку комунальної архівної установи “Районний трудовий архів” на 2012-2016 роки

20 000,00

0,00

20 000,00

Програма розвитку місцевого самоврядування в Теребовлянському районі на 2016 рік

35 000,00

0,00

35 000,00

03

 

 

Теребовлянська районна державна адміністрація  

57 000,00

0,00

57 000,00

 

090000

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення  

57 000,00

0,00

57 000,00

091102

1040

Програми і заходи центрів соціальних служб, для сімї, дітей та молоді Програма “Соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2014-2018 роки”

9 000,00

0,00

9 000,00

091103

1040

Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді “Про районну цільову соціальну програму підтримки сім’ї “до 2016 року

3 000,00

0,00

3 000,00

Районна програма молодь Теребовлянщини

2 000,00

0,00

2 000,00

Районна цільва соціальна програма “Обдарованість” 2016 рік

6 000,00

0,00

6 000,00

Районна соціальна програма “Інформаційно-аналітичне та ресурсне забезпечення реалізації заходів з питань сім”ї, дітей та молоді на 2015-2017 роки”

2 000,00

0,00

2 000,00

91108

1040

Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Районна соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей 2016-2018 роки

35 000,00

0,00

35 000,00

120100

0830

Засоби масової інформації Програма підтримки Теребовлянського районного радіомовлення

17 734,50

0,00

17 734,50

120201

0830

Районна програма фінансової підтримки Теребовлянської районної газети “Воля”.

35 000,00

0,00

35 000,00

10

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації  

35 000,00

0,00

35 000,00

 

090000

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення  

35 000,00

0,00

35 000,00

91108

1040

Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Районна соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей 2016-2018 роки

35 000,00

0,00

35 000,00

13

 

 

Сектор з питань фізичної культури і спорту Теребовлянської райдержадміністрації  

30 000,00

0,00

30 000,00

 

130000

 

Фізична культура і спорт  

30 000,00

0,00

30 000,00

130102

0810

Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань Програма розвитку фізичної культури і спорту у сільській місцевості на 2012-2016 роки.

30 000,00

0,00

30 000,00

15

 

 

Управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації  

118 600,00

0,00

118 600,00

 

090000

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення  

118 600,00

0,00

118 600,00

090412

1090

Інші видатки на соціальний захист населення Районна програма “ВЕТЕРАН” на 2015-2018 роки

33 900,00

0,00

33 900,00

Районна програма підтримки осіб, які брали участь у антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки

13 500,00

0,00

13 500,00

090416

1030

Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці Районна програма “ВЕТЕРАН” на 2015-2018 роки

71 200,00

0,00

71 200,00

20

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації  

9 000,00

0,00

9 000,00

 

090000

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення  

9 000,00

0,00

9 000,00

090802

1040

Інші програми соціального захисту дітей Районна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки

5 000,00

0,00

5 000,00

Районна програма запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2018 роки

4 000,00

0,00

4 000,00

53

 

 

Управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації  

10 000,00

0,00

10 000,00

 

160000

 

Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство  

10 000,00

0,00

10 000,00

160903

0421

Програми в галузі сільського господарства, лісового господарства, рибальства та мисливства Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу Теребовлянського району на 2016-2019 роки

10 000,00

0,00

10 000,00

73

 

 

Управління економіки райдержадміністрації  

3 000,00

0,00

3 000,00

 

180000

 

Інші послуги, пов`язані з економічною діяльністю  

3 000,00

0,00

3 000,00

180404

0411

Підтримка малого і середнього підприємництва Програма розвитку малого і середнього підприємництва Теребовлянського району на 2015-2016 роки

3 000,00

0,00

3 000,00

76

 

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

298 000,00

0,00

298 000,00

 

250000

 

Видатки, не віднесені до основних груп

 

298 000,00

0,00

298 000,00

250344

0180

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів Регіональна програма протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2014-2016 роки

10 000,00

0,00

10 000,00

Районна програма відшкодування експлуатаційнихта комунальних витрат Теребовлянській районній раді на 2016 рік

143 000,00

0,00

143 000,00

Районна програма з підвищення якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поліпшення матеріально-технічної бази управління на 2016-2017 роки

10 000,00

0,00

10 000,00

Районна програма організаційного забезпечення діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2016-2017 роки

10 000,00

0,00

10 000,00

Програма сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Теребовлянського району на 2016 рік.

25 000,00

0,00

25 000,00

Програма “Інформаційно-аналітичного та ресурсного забезпечення діяльності районної державної адміністрації” на 2015-2016 роки

50 000,00

0,00

50 000,00

Районна програма підвищення якості обслуговування платників податків, створення зручних та доступних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб при отриманні адміністративних послуг при Теребовлянському відділенні Гусятинської об”єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Тернопільській області на 2014-2016 роки

10 000,00

0,00

10 000,00

Районна програма функціонування центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації на 2015-2017 роки

10 000,00

0,00

10 000,00

Програма підвищення якості організації та управління виконанням бюджету району, координації діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету фінансового управління Теребовлянської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки

30 000,00

0,00

30 000,00

ВСЬОГО

   

689 600,00

0,00

689 600,00

Керуючий справами виконавчого

 апарату районної ради

С.М.Зелінська

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 93

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між

Теребовлянською районною радою

та Теребовлянською міською радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу міжбюджетного   трансферту між Теребовлянською районною радою  та Теребовлянською міською радою на утримання  Теребовлянської школи мистецтв (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року   № 94

м. Теребовля

 

Про затвердження договору між

Теребовлянською районною радою

та  Теребовлянською міською радою

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійних  комісій Теребовлянської районної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства та соціального захисту населення і з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності, керуючись статтями 91, 93, 96, 101 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Договір про передачу міжбюджетного   трансферту між Теребовлянською районною радою та Теребовлянською міською радою на утримання Територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Теребовлянської міської ради (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності.

 

 

Голова районної ради                                                        І.М. Смільський       

 

    проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 95

м. Теребовля

 

Про виконання комплексної  програми

розвитку агропромислового комплексу

Теребовлянського району на 2012-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання комплексної програми розвитку агропромислового  комплексу  Теребовлянського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року №201, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань  промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Теребовлянського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року №201,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 29 травня 2012 року №201 «Про комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Теребовлянського району на 2012-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 96

м. Теребовля

 

Про виконання  програми розвитку лісового господарства Теребовлянського району на період до 2015 року

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку лісового господарства Теребовлянського району на період до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011 року №147, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку лісового господарства Теребовлянського району на період до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 22 грудня 2011 року №147,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 22 грудня  2011 року №147 «Про програму розвитку лісового господарства Теребовлянського району на період до 2015 року» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                                І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 97

м. Теребовля

 

Про виконання  програми  покращення

технічного стану внутрішньогосподарських

меліоративних систем, підвищення

ефективності їх використання та захисту

від шкідливої дії вод в Теребовлянському

районі на 2011-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми покращення технічного стану внутрішньогосподарських меліоративних систем, підвищення ефективності їх використання та захисту від шкідливої дії вод в Теребовлянському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 12 січня 2011 року № 47, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми покращення технічного стану внутрішньогосподарських меліоративних систем, підвищення ефективності їх використання та захисту від шкідливої дії вод в Теребовлянському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 12 січня 2011 року № 47,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 12 січня  2011 року № 47 «Про виконання програми покращення технічного стану внутрішньогосподарських меліоративних систем, підвищення ефективності їх використання та захисту від шкідливої дії вод в Теребовлянському районі на 2011-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                            І.М. Смільський

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 98

м. Теребовля

 

Про виконання галузевої програми

розвитку молочного скотарства 

Теребовлянського району до 2015 року

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання галузевої програми розвитку молочного скотарства Теребовлянського району до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 25 липня  2008 року №277, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з

питань промисловості, житлово-комунального господарства,   агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання галузевої програми розвитку молочного скотарства Теребовлянського району до 2015 року, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 25 липня  2008 року №277,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 25 липня 2008 року №201 «Про галузеву програму розвитку молочного скотарства Теребовлянського району до 2015 року» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                                          І.М. Смільський

 

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 12 лютого 2016 року № 99

м. Теребовля

 

Про виконання програми розвитку

земельних відносин у Теребовлянському  

районі на 2007-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку земельних відносин у Теребовлянському районі на 2007-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 25 липня 2008 року № 276, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства,   агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку земельних відносин у Теребовлянському районі на 2007-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 25 липня 2008 року № 276,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 25 липня 2008 року №276 «Про програму розвитку земельних відносин у Теребовлянському районі на 2007-2015 роки» зняти з контролю.

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 100

м. Теребовля

 

Про виконання районної комплексної

програми з безпеки дорожнього руху

на 2014-2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної  комплексної програми з безпеки дорожнього руху на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року № 426, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства,   агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт Теребовлянської районної державної адміністрації про виконання районної  комплексної програми з безпеки дорожнього руху на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням Теребовлянської районної ради від 28.03.2014 року     № 426,  взяти до відома.

2. Рішення Теребовлянської районної ради від 28 березня 2014 року №426 «Про районну  комплексну  програму з безпеки дорожнього руху на 2014-2015 роки» зняти з контролю.

 

 

Голова районної ради                                                           І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 лютого 2016 року № 101

м. Теребовля

 

Про затвердження технічної документації по  нормативній  грошовій оцінці земельної  ділянки  площею 5,7800 га., що надається в оренду Приватно-орендному підприємству «Тернопільське» на території Багатківської  сільської ради Теребовлянського району Тернопільської області

 

Розглянувши клопотання Приватно-орендного підприємства «Тернопільське» від 04.01.2016 року №01/01 про затвердження технічної документації по  нормативній  грошовій оцінці  земельної  ділянки площею 5,7800  га., що надається в оренду Приватно-орендному підприємству «Тернопільське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі запасу- під господарськоми будівлями і дворами) на території  Багатківської сільської ради Теребовлянського району Тернопільської області за межами населеного пункту, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії Теребовлянської районної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, керуючись пунктом 21 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  статтею 23 Закону України «Про оцінку земель»

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

           1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки площею 5,7800 га.,  вартістю 2315551,46 грн. (два мільйони триста п’ятнадцять тисяч п’ятсот п’ятдесят одна гривня 46 коп.), що надається в оренду Приватно-орендному підприємству «Тернопільське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Багатківської  сільської  ради Теребовлянського району Тернопільської області за межами населеного пункту.

2. Нормативну грошову оцінку використовувати для економічного регулювання земельних відносин.

 

Голова районної ради                                                             І.М. Смільський

 

проект

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 12 лютого 2016 року № 102

м. Теребовля

 Про встановлення вартості

харчування дітей в дошкільних

навчальних закладах району

 

Розглянувши лист відділу освіти Теребовлянської районної державної адміністрації від 10.02.2016 року № 92, відповідно до частини 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» та наказу Міністерства освіти і науки України від 22.11.2002 року №667, враховуючи пропозиції постійних комісій Теребовлянської районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації та з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, інвестицій, підприємництва та комунальної власності

Теребовлянська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

           1. Встановити вартість одноденного харчування дитини в дошкільних  навчальних закладах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Теребовлянського району у розмірі:

- у міській місцевості – 14 гривень;

- у сільській місцевості – 12 гривень.

2. Звільнити від плати за харчування в дошкільних  навчальних закладах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Теребовлянського району, дітей батьки яких мають статус учасника бойових дій, є мобілізовані, беруть або брали участь  в антитерористичній операції  у східних областях України та дітей переселенців із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Теребовлянської районної ради  з питань  освіти, культури, духовності, молодіжної політики, розвитку фізичної культури, спорту, туризму та взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                              І.М. Смільський

 

    

 

 

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Коментарі заборонені.